2 Temmuz 2011 Cumartesi

Bahçe hazırlığı


Mart ayı ile birlikte, bu ilk deneyimimizi hayata geçirmek için bahçede bir düzene ihtiyaç olduğunu hissettik. Bir yıldır internet kaçan bizim gurup kepçe misali dalıp duruyorduk Google amcaya ama ne yapacağımızı daha öğrenememiştik.

Aslında bu bloğu oluşturma nedenlerimizden birisi de bu olmaktadır belki de kim bilir. Tam teknik konuları ayrı bir bloğa mı toplasak, yoksa konular arasına mı yaysak, daha tam anlamı ile bizler kararlaştıramadık. Aslında bize, baş tacı izleyicilerimizden bir öneri  veya öneriler gelir ise onu değerlendiririz demi interaktif katılım olur sinerji patlaması yaşarız belki de...
Mart ayı ile birlikte toprak hazırlıkları başlıyormuş. Hatta sonbaharda toprağı hazırlamaya başlayanlar var. Nasıl derseniz de yöntem çok. Siz hangisini uygulayacağınıza karar vermek zorundasınız. Toprak bu ne kadar kavga eder isen et, inanın o hiç pes demiyor. Biz dört kez bellemişiz. Bunu biz hesaplamadık. Yandaki bahçe sahibi Titrek diye ara sıra ismi geçen komşumuz bizim yerimize hesaplamış. Biz onun yalancısıyız.
Öneri, düşünce, fikir artık ne derseniz adına biraz akıl verin bizde yol bulalım. Reytingler patlasın, bizim koltuklar biraz kabarsın efem.  Baş tacı izleyicilerimiz, yazılar kısa bir akıl toplama arasından hemen sonra. 
Aman zaplamayalım emi!
Sevgi ile kalın. 
Dostça kalın.
Mutlu kalın emi!
Hoş çakalınız.

3 yorum:

 1. What's about the article how to prepare our garden for the spring?

  YanıtlaSil
 2. It comes soon...
  That's just the problem. Would you the article on this website or on another webside?

  YanıtlaSil
 3. Bahçeye balkona çiçeğe bayılırım....eee biz epeydir senseniz izliyoruz sende gel artık bize ;))))

  http://coco-jelly.blogspot.com/

  YanıtlaSil